Innowacyjne rozwiązania na rynku weterynaryjnym i medycznym

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt weterynaryjny i medyczny, produkty własne, jak krajowych i zagranicznych producentów oraz kompleksowe zaopatrzenie praktyk weterynaryjnych. Na naszych stronach znajdą Państwo szeroką gamę wyposażenia gabinetu lekarskiego, gabinetu weterynaryjnego oraz lecznic. Zajmujemy się również zaopatrywaniem hurtowni weterynaryjnych.

WETERYNARIA

Wyposażenie gabinetów weterynaryjnych, lecznic oraz zaopatrzenie hurtowni weterynaryjnych

Zobacz więcej

MEDYCYNA

Wyposażenie placówek medycznych, szpitali, przychodni oraz klinik

Zobacz więcej

Sklep Online

Na co dzień współpracujemy z szpitalami, lekarzami a także przychodniami, proponując najlepsze rozwiązania w kwestii zaopatrzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz skutecznie doradzimy.

Przejdź do sklepu

Sklep.sigmed.pl działa od wielu lat, oferując klientom sprzęt medyczny i weterynaryjny, który posiada niezbędne atesty i spełniające normy zarówno polskie, jak i unijne. Łączymy najwyższą jakość z atrakcyjnymi promocjami. Wszystkie zamówienia realizujemy i dostarczamy w całej Polsce oraz za granicą. Posiadamy profesjonalną obsługę klienta, która odpowie na każde pytanie i kompleksowo doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

Przykładamy ogromną wagę, aby każdy z naszych klientów mógł dobrać produkt odpowiadający jego potrzebom. Oferujemy szeroką gamę środków  produktów do dezynfekcji oraz ochrony osobistej. Współpracujemy ze  placówkami medycznymi i szpitalami w zakresie dostarczania środków ochrony osobistej, zapewniając korzystne warunki współpracy. Posiadamy najwyższą jakość środków do dezynfekcji takich producentów jak Ecolab czy  Medisept, którzy umożliwiają zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy. Znajdą również Państwo u nas produkty jednorazowego użytku tj. podkłady medyczne, igły, bandaże, strzykawki oraz akcesoria dla pupilów – buty na chorą łapę, pooperacyjne ubranka i koszulki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu online!

+0K

Zrealizowanych zamówień

+0K

Zadowolonych klientów

Oferujemy